Adauga la Favorite Distribuie

Angajam asistent manager/contabilitate

Judet: Brașov Oras: Brașov
Anunt adaugat de: Zilei PretulVezi anunturile utilizatorului

Descriere

Candidatul Ideal
Suntem in cautarea unei persoane care sa-si doreasca sa se afirme, sa se autodepaseasca.
Apreciem dorinta de munca, lucrul in echipa, bunul simt.
Oferim respect si nu cerem decat acelasi lucru: respect fata de colegi, respect fata de clienti si furnizori, respect fata de companie.
Iti poti gasi un loc in cadrul companiei noastre daca iti place lucrul in echipa si daca buna dispozitie de caracterizeaza. Avem nevoie de tine, de dorinta ta de afirmare. Postul pe care ti-l oferim este de asistent manager/contabilitate. Vino alaturi de o echipa dinamica, la un program decent (luni-vineri).
Speram sa ai:
- excelente abilităţi de comunicare;
- cunostinte de utilizare Saga;
- cunostiinte operare PC, Client Mail (Outlook), folosire motoare de cautare (Google, Internet Explorer etc.)
- consecvență și determinare în urmărirea și îndeplinirea obiectivelor companiei
- capacitatea de prioritizare si respectare a termenelor limita
- gândire analitică și capacitate de identificare si rezolvare a problemelor
- cunostinte legislative in domeniul contabil-fiscal (constituie un avantaj).
- studiile economice (constituie un avantaj)
- cunostinte dе HR si Salarizare (reprezinta un avantaj)
Speram sa fii:
- o persoana punctuala, organizată, atentă la detalii, cu capacitate de analiza si multi-tasking
- o fire sociabila, cu bune abilitati de comunicare si spirit de echipa
- o persoana integra, comfortabila cu asumarea responsabilitatii muncii, dedicata si proactiva

Descrierea jobului
- managementul documentelor
- evidenta furnizorilor si a clientilor
- receptie , prelucrare, indosariere, arhivare documente.
- activitati de protocol
- mentinerea agendei de lucru
- proiecte diferite in functie de necesitati
- lucru in echipa cu obiective comune

Descrierea companiei
Compania a fost infiinţată în 2009 cu scopul de a scurta drumul de la producător la clientul final, obţinând astfel nu doar costuri substanţial reduse, ci şi economie de timp. Excelăm în identificarea nevoilor partenerilor noştri în următoarele domenii: birotică, papetărie, echipamente de lucru, produse de curăţenie şi menaj, tipărituri, producţie publicitară, mobilier office, industrial şi şcolar şi nu în ultimul rând echipamente, consumabile IT, mentenanţă IT. Avem peste 600 de parteneri, atat companii private cat si institutii de stat.
Suntem o echipa tanara, energica, animata de afirmare.