Adauga la Favorite Distribuie

Societate in domeniul distribuţiei de birotică-papetărie angajează Key Account

Judet: Brașov Oras: Brașov
Anunt adaugat de: Zilei PretulVezi anunturile utilizatorului

Descriere

Candidatul ideal
- experienţa anterioară în vanzari in domeniul distribuţiei de minim 3 ani
- excelente abilităţi de comunicare;
- cunoştinţe de utilizare a pachetului MS Office
- orientat spre nevoile clienţilor
- spirit de organizare dezvoltat
- consecvență și determinare în urmărirea și îndeplinirea obiectivelor companiei
- minim studii medii finalizate (studiile universitare prezintă un avantaj)
- permis de conducere categoria B, cu experienţă de minim 2 ani.
Descrierea jobului
- gestionarea şi dezvoltarea relaţiilor de afaceri cu clienţii existenţi (persoane juridice şi instituţii)
- identificarea de noi clienţi şi oportunităţi de dezvoltare a afacerii
- implementarea politicii comerciale şi de marketing a companiei în zona alocată
- negocierea de contracte în limitele de competenta stabilite de companie

Beneficii
- un loc de muncă cu un mediu plăcut şi reale oportunităţi de dezvoltare într-o companie cu vechime
- salariu fix + bonus în funcţie de performanţe + tichete de masă
- maşină + laptop + telefon de serviciu
- posibilitatea creşterii în ierarhia companiei

Mai multe detalii la nr de tel 0751 515040. Vă rugăm să trimiteti CV-ul dvs la adresa office@jacobtoday.ro

*Disclaimer
Prin aplicarea CV- ului dumneavoastră la acest job, sunteţi de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului UE 2016/679, privind protecţia persoanelor fizice în ceea ce priveşte prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare strict în scopul procesului de selecţie a candidaţilor şi pentru a fii contactaţi şi v-aţi acordat consimţământul pentru aceasta. Datele cu caracter personal transmise de către candidaţii care nu au fost selectaţi vor fi şterse din evidenţele noastre. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitare şi în deplină confidenţialitate.